Par uzņēmumu

Uzņēmums dibināts 2010.gada 2.septembrī.

2014.gada 10.oktobrī SIA Lat Eko Food atver jaunu ražotni Ādažos, kurā tiek nodrošināta augstas kvalitātes un ekoloģiski tīras pārtikas ražošana no bioloģisko lauksaimniecību izejvielām.  

Mūsu mērķis ir kļūt par plaša spektra bioloģisko produktu ražotāju, kura produkti ir atpazīstami gan Latvijā, gan ārpasaulē.

Mūsu misija ir rūpēties par mūsu nākamajām paaudzēm, lai mūsu bērni augtu veseli, spēcīgi, garā stipri, gudri un varētu turpināt mūsu labos iesāktos darbus.

Darbības sfēra: SIA Lat Eko Food ražo pārtiku bērniem, kā arī citus BIO augļu un dārzeņu pārstrādes produktus. Ražošanā kā prioritāte tiek izmantotas Latvijas Bioloģisko lauksaimniecību izejvielas, tādā veidā arī atbalstot lauksaimniecību attīstību Latvijā. Jaunās tehnoloģijas un augstās kvalitātes prasības ļauj nodrošināt kvalitatīvu, ekoloģiski tīru, ģeogrāfiskajai videi atbilstošu un veselībai drošu pārtiku ar augstu uzturvērtību. Patstāvīgi rūpējamies par to, lai papildinātu produktu sortimentu un daudzveidību, uzklausot pircēju vēlmes un vajadzības.

Mūsu ražotās produkcijas priekšrocības ir:

  • Augsta produktu kvalitāte;
  • Rūpīga izejvielu piegādātāju partneru izvēle;
  • Katra ražošanas procesa soļa dokumentēšana;
  • Kvalitātes kontrole atbilstoši izvirzītajām prasībām.