Gatavās maltītes bērniem - jaunums!

"Rūdolfs" pārsteidz ar restorānu cienīgām maltītēm! Produktu klāsts tiek papildināts ar četriem jaunumiem:

  • RISOTTO
  • LAZANJA
  • KRĒMZUPA AR SIERU
  • DĀRZEŅU KRĒMZUPA AR VISTAS GAĻU UN SIERU
     

Gatavās maltītes piemērotam zīdaiņiem no 8 mēnešu vecuma. 
Pirms lietošanas produkti uzsildīt un izmaisīt.

 

19.06.2017

100% zaļa elektroenerģija

Rūpējoties par dabas resursu aizsardzību arī Lat Eko Food izmanto Latvijā ražotu 100% zaļu elektro no atjaunojamiem resursiem.

19.06.2017

Gaļas biezeņi 6+

JAUNUMS!

"Rūdolfs" produktu klāstu papildina trīs jauni gaļas biezenīši:

- Jēra gaļas biezenis;

- Vistas gaļas biezenis;

- Jaunlopa gaļas biezenis.

Uztrurā paredzēti no 6 mēnešu vecuma.

27.02.2017

Produkti bērniem no 4 mēnešu vecuma

Esam pateicīgi pircējiem par lojalitāti un ierosinājumiem, kas mūs stimulē aizvien uzlabot ražošanas procesus un pilnveidot produktus.

Kopā ar Latvijas Pediatru-Gastroenterologu asociāciju atzinām par lietderīgu un iespējamu paplašināt mūsu produktu patērētāju grupu, piedāvājot produktus jau no 4 mēnešu vecuma. Lai gan spēkā esošie Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumi Nr.269 (2015.gada 2.jūnijs) Prasības zīdaiņu un mazu bērnu pārtikai un tās marķējumam , tāpat kā Eiropas Savienības likumdošana pieļauj īpašas pārtikas rūpniecisku ražošanu un piedāvāšanu zīdaiņiem no četru mēnešu vecumam, atbalstām Latvijas Veselības Ministrijas ieteikumus zīdaiņus līdz 6 mēnešu vecumam ēdināt vienīgi ar mātes pienu. 


Pamatojoties uz šo lēmumu SIA “Lat Eko Food” uzsāk pakāpenisku noteikto produktu etiķešu nomaiņu aktualizējot atbilstošo informāciju. Informējam, ka pakāpeniskās etiķešu nomaiņas rezultātā ir iespējama īslaicīga vienāda nosaukuma produktu atrašanās veikalu plauktos  ar norādēm dažādām vecuma kategorijām, kas var radīt jautājumus no pircēju puses. Lūdzam par to informēt veikalus.

12.01.2017